EXTOM MEBLE, KAZIMIERZOWO 6D, 82-300 Elbląg, tel. +48 55 235 10 95, tel 55 555 01 04 (sklep)

Praca w Extom Meble - operator maszyn stolarskich

Firma Extom Meble Sp. z o.o. Sp. K. zatrudni do działu produkcji Operatora maszyn stolarskich.

Opis stanowiska

Do obowiązków na tym stanowisku należy:

· obsługa maszyn stolarskich

Oczekiwania

Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:

  • masz zdolności manualne i doświadczenie w pracy stolarza,
  • masz zadaniowe podejście do pracy,
  • cechuje Cię dokładność, spostrzegawczość, zdyscyplinowanie, uczciwość,
  • jesteś osobą dyspozycyjną,
  • interesuje Cię praca na pełny etat

Na co możesz liczyć

Jako marka Extom Meble wypracowaliśmy opinię rzetelnego pracodawcy:

  • naszym pracownikom oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia,
  • troszczymy się o wysoki komfort pracy,
  • stabilność zatrudnienia

Biorąc czynny udział w rozwoju branży meblarskiej staramy się spełniać oczekiwania coraz bardziej wymagających i świadomych klientów. Jeżeli Twoje umiejętności sprawdzą się w tym procesie, wyślij do nas swoje CV na maila:

k.modzelewski@extom.com.pl

Prosimy o  umieszczenie w CV klauzuli następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.
6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.